Scyzoryk kieszonkowy z korkociągiem i nożem do folii Ixon Peugeot

Kod produktu: PG-200404
  opinie: 0
CENA: 169,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Scyzoryk kieszonkowy z korkociągiem i nożem do folii Ixon Peugeot. Oryginalny projekt, który powstał w 1810 roku. Czysty design, eleganckie, łagodne krzywe i wyrafinowe wykończenie szarym tytanem, sprawiają, że jest to luksusowy produkt dla miłośników win. Korkociąg ma wbudowany otwieracz do butelek oraz niewielki nożyk, który może służyć do obcinania folii.

Nożyk kieszonkowy Ixon jest niezbędnym narzędziem dla osób podróżujących, sportowców i amatorów aktywności na świeżym powietrzu. Tak samo skuteczny, jak genialny Ixon, jest wyposażony w nóż do folii i korkociąg, gotowy na każdą okazję. Bezpieczna blokada ostrza, które tnie z nieskazitelną łatwością. Czysty design, eleganckie łuki i tytanowe wykończenie sprawiają, że jest to eleganckie narzędzie. Na tyle kompaktowy, aby wsunąć go do kieszeni. Korpus wykonany z Zamac, ostrze ze stali 440C, doskonała wydajność ostrzenia. Nóż Ixon zapewnia eleganckie odzwierciedlenie historycznej wiedzy Peugeota w zakresie pracy ze stalą.

  • Materiał: stal nierdzewna

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Scyzoryk kieszonkowy z korkociągiem i nożem do folii Ixon Peugeot

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@