Ramka drewniana na zdjęcie 10x15 cm Focus Philippi

Kod produktu: P158015
Marka: Philippi
CENA: 249,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Ramka drewniana na zdjęcie 10x15 cm Focus Philippi. Projekt, który sprawia, że masz doczynienia z iluzją optyczną. Ups, lubisz spojrzeć dwa razy? Asymetryczny kształt ramki do zdjęć, autorstwa projektanta Veita Streitenbergera, magicznie przyciąga zaskoczony wygląd, wsparty efektownym usłojeniem jasnobrązowego drewna olchowego. Do wieszania, stania - i siadania.

Wysoka jakość i solidne wykonanie. Dzięki nowym ramkom do zdjęć Focus, miłość drewna i kunsztu wykonania jest widoczny z każdej strony. Z Focus nie tylko Twoje osobiste zdjęcia stają się ucztą dla oczu. Teraz podkreśla je asymetryczna, szeroka, drewniana ramka.

W ofercie mamy dostępne dwa formaty z tej jeden serii. Ramka jest dostępna dla standardowych zdjęć o rozmiarze 10 x 15 cm lub nieco większych w 13 x 18 cm.

Projekt w prostej formie. Tylko kilka ramek do zdjęć pochodzi z biura tego projektanta. Dzięki ramkom Focus, projektant Veit Steitenberger stworzył współczesne, nowoczesne ramki, które nie wyjdą z mody przez wiele lat.

  • Na zdjęcie o wymiarach: 10 x 15 cm
  • Wymiary: 22 x 17 cm
  • Grubość: 3 cm
  • Waga: 513 g
  • Materiał: lite drewno olchowe
  • Projekt: Veit Streitenberger

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Ramka drewniana na zdjęcie 10x15 cm Focus Philippi

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@