Oddzielacz żółtka od białka jajka Eggy Moha

Kod produktu: MO-80504
Marka: Moha
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 54,90 zł
ILOŚĆ: -+

Oddzielacz żółtka od białka jajka Eggy szwajcarskiej marki Moha to gadżet niezbędny w każdej kuchni. Z jego pomocą szybko i łatwo oddzielisz białko od żółtka. Teraz nawet początkujący kucharz precyzyjnie rozdzieli jajko bez najmniejszego problemu. Separator przypomina głęboką łyżkę ze specjalnymi nacięciami w komorze, by białko mogło swobodnie z niej wypłynąć. Rączka seperatora została specjalnie wyprofilowana tak, aby można było separator położyć na naczyniu – szklance czy kubki. Żółtko pozostaje w komorze separatora, a białko spływa do miseczki lub innego pojemnika. Separator ułatwia pracę w kuchni i sprawia, że ani odrobina żółtka nie dostanie się do białka, co jest szczególnie ważne jeśli białka mają być użyte do przygotowania niektórych dań. Rozdzielacz wykonany został ze stali nierdzewnej i można go myć w zmywarce.

  • Wymiary: 3,5 x 7,1 x 17cm
  • Materiał: stal nierdzewna

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Oddzielacz żółtka od białka jajka Eggy Moha

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  19-08-2020   KIKI

Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak taki gadżet może być przydatny w mojej kuchni. Od teraz przygotowywanie jajek to inna bajka!


Kategorie, w których występuje produkt:

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat ułatwia nam odkrywać sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła wiele, w większości opatentowanych, innowacyjnych akcesoriów kuchennych i barmańskich, które są sprzedawane na całym świecie.

NEWSLETTER
@