Minutnik kuchenny Zetis Zack

Kod produktu: 20574
Marka: ZACK
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 159,00 zł
ILOŚĆ: -+

Minutnik kuchenny Zetis Zack. Wiele dań przygotowywanych w kuchni wymaga zachowania niezwykłej precyzji co do czasu pieczenia czy gotowania, by w pełni się udać i zachwycać walorami smakowymi oraz aromatycznymi. Dlatego też w każdej kuchni obowiązkowo powinien być na wyposażeniu minutnik. Pomoże dokładnie kontrolować czas pieczenia czy duszenia potrawy, tak, byś mogła przyrządzić prawdziwą ucztę, godną profesjonalnego mistrza gotowania. Ten niezwykle precyzyjny minutnik, wykonany jest ze stali nierdzewnej satynowanej, stąd jego duża odporność na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych typu zawilgocenie. Pięknie się prezentuje, jest wprost stworzony do kuchni w stylu minimalistycznym, pełnej nowoczesnych i funkcjonalnych gadżetów kuchennych.

Ustawienie żądanego czasu jest niezwykle proste, wystarczy przekręcić górną, stalową część względem dolnej poza zakres, a następnie wrócić do właściwego wskazania. Przykład: jeśli chcemy ustawić 10 minut to obracamy górną część na 20 minut i wracamy z powrotem na 10. W ten sposób minutnik rozpocznie odliczanie czasu i po 10 minutach wyda z siebie głośny dzwonek.

  • Wysokość: 4,5 cm
  • Średnica: 7 cm
  • Maksymalny czas: 58 minut
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10 - matowa, tworzywo sztuczne

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Minutnik kuchenny Zetis Zack

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Zack to jedna z najbardziej znanych na świecie marek trudniących się w produkcji akcesoriów domowego wyposażenia wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie produkty marki Zack to wyjątkowa jakość wykonania oraz dbałość o najmniejszy detal.

NEWSLETTER
@