Korkowa torebka damska na lunch z warstwą termoizolacyjną Eve Smartlunch

Kod produktu: 30391
CENA: 249,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Korkowa torebka damska na lunch z warstwą termoizolacyjną Eve. Limitowana wersja torby Eve zaprojektowanej i wyprodukowanej przez portugalską markę Smartlunch z przeznaczeniem dla modnych kobiet dbających o zdrowy tryb życia.

Wewnętrzna warstwa termoizolacyjna sprawia, że utrzymasz świeżość przenoszonych w niej posiłków oraz ochronisz drugie śniadnie czy obiad przed temperaturą zewnętrzną i przegrzaniem czy wychłodzeniem. Kształt nawiązujący do klasycznej, damskiej torebki sprawia, że ta wyjątkowa torebka lunchowa może być używana zarówno przez młode jak i dojrzałe kobiety.

Świetnie sprawdzi się podczas przenoszenia posiłku do pracy, szkoły czy w podróż. Materiał, z którego została wykonana, jest łatwy w utrzymaniu w czystości. W dużej komorze zmieścisz zarówno drugie śniadanie, pojemnik na kanapki, owoce, czy butelkę napoju. W wewnętrznej kieszonce przechowasz sztućce, a całą zawartość zamkniesz bezpiecznie za pomocą suwaka.

  • Wysokość: 35,5 cm
  • Szerokość: 28,8 cm
  • Głębokość: 15 cm
  • Materiał: korek, Poliester, PVC

Kategorie, w których występuje produkt:

Zabieranie ze sobą do pracy czy szkoły, przygotowany w domu posiłek, to coraz częściej spotykana sytuacja. Jedzenie na mieście nie zawsze jest zdrowe i tanie. Przygotowując samodzielnie drugie śniadanie czy obiad, dbamy o zawartość, jakość i mamy kontrolę nad kosztami.

NEWSLETTER
@