Kieliszki do wody i soku Schott Zwiesel Finesse 6 sztuk

Kod produktu: SH-8800-32-6
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 144,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kieliszki do wody i soku niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Finesse. Komplet sześciu eleganckich kieliszków o finezyjnym, ponadczasowym kształcie kielicha opartego na smukłej nóżce, pasujących do wielu aranżacji zastawy stołowej zarówno świątecznych jak i klasycznych. Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego kieliszki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii i zapewnia intensywny odbiór smaku i aromatu. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 385 ml
  • Wysokość: 18,1 cm
  • Średnica: 8,7 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kieliszki do wody i soku Schott Zwiesel Finesse 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  22-04-2021   AGA

Jest to mój kolejny zakup na galerialimonka, i za każdym razem jestem tak samo zadowolona, zarówno z obsługi, czasu wysyłki jak i zakupionego produktu. Tym razem są to kieliszki marki Schott, z dobrej jakości szkła.


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@