Dzbanek żeliwny z czarkami do herbaty 1 Litr Sichuan Bredemeijer

Kod produktu: 153013
CENA: 313,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dzbanek żeliwny z czarkami do herbaty 1 Litr Sichuan Bredemeijer. Wspaniały prezent dla miłośników herbaty! Ten żeliwny imbryk zawiera dwie, porcelanowe filiżanki w eleganckim pudełku prezentowym. Wnętrze czajnika jest pokryte szkliwioną emalią i ma pojemność 1,0 litra. Czajniczek ma chropowatą powierzchnię i jest wyposażony w filtr do herbaty ze stali nierdzewnej. Wygodny i stylowy uchwyt ułatwia nalewanie. Właściwości termiczne żeliwa, sprawiają, że herbata zaparzana w tego rodzaju naczyniach na długo pozostaje gorąca i zachowuje swój smak.

Porcelanowe czarki dają Ci możliwość głębszego, zmysłowego odkrywania smaku herbaty poprzez reakcje jakie następują w naszych zmysłach. Porcelana łagodzi temperaturę herbaty, a tym samym potęguje ogólne odczucie przy jej piciu. Czarki można myć w zmywarce.

  • Materiał: żeliwo, porcelana, stal nierdzewna
  • Pojemność dzbanka: 1 Litr
  • Szerokość: 19 cm
  • Głębokość: 16 cm
  • Wysokość: 18 cm
  • Myć ręcznie, osuszyć po umyciu, aby nie zardzewiał
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dzbanek żeliwny z czarkami do herbaty 1 Litr Sichuan Bredemeijer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Bredemeijer – holenderska firma założona w 1914 roku, która specjalizuje się w produkcji dzbanków o podwójnych ściankach, czajników żeliwnych, zaparzaczy do herbaty oraz akcesoriów do zaparzania, serwowania i picia herbaty. Każdy znajdzie to coś dla siebie.

NEWSLETTER
@