Dzbanek stalowy do herbaty termiczny 2 Litry Minuet Santhee Bredemeijer matowy

Kod produktu: 121000
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 660,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dzbanek stalowy do herbaty termiczny 2 Litry Minuet Santhee Bredemeijer, który został w całości wykonany z matowej stali nierdzewnej 18/10. Nowoczesny i elegancki imbryk do herbaty o podwójnych ściankach. Wysoka jakość, do jakiej należy się przyzwyczaić z produktami Bredemeijer. Dzięki dwuściennej konstrukcji zawsze będziesz cieszyć się herbatą o odpowiedniej temperaturze. Dzbanek może pomieścić 2 litry, czyli tyle samo, co 10 filiżanek herbaty.

Dzięki podwójnym ściankom utrzymuje dłużej temperaturę herbaty (co najmniej godzinę*). Dzbanek doskonale się prezentuje w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach dzięki ciekawemu kształtowi. Dzbanek marki Bredermeijer ma wygodny uchwyt, który się nie nagrzewa oraz perfekcyjnie wyprofilowany dziobek, dzięki któremu herbata nie kapie po nalaniu, co pozwala na wygodne i przyjemne użytkowanie.

  • Materiał: stal nierdzewna matowa, metal
  • Pojemność: 2 Litry
  • Szerokość: 17,5 cm
  • Głębokość: 25,6 cm
  • Wysokość: 20,9 cm
  • Waga: 1 kg
  • Można myć w zmywarce

*jeśli dzbanek jest wypełniony co najmniej w 90% pojemności.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dzbanek stalowy do herbaty termiczny 2 Litry Minuet Santhee Bredemeijer matowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  09-11-2021   OR

Solidny, dobra marka, wysoka cena ;-) ale jestem zadolowona


Bredemeijer – holenderska firma założona w 1914 roku, która specjalizuje się w produkcji dzbanków o podwójnych ściankach, czajników żeliwnych, zaparzaczy do herbaty oraz akcesoriów do zaparzania, serwowania i picia herbaty. Każdy znajdzie to coś dla siebie.

NEWSLETTER
@