Deska do pizzy Friends 24 cm Boska

Kod produktu: BO-320530

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Deski do krojenia drewniane

Opis produktu

Deska do serwowania pizzy Friends o średnicy 24 cm marki Boska.

Podawaj i krój świeżo upieczoną pizzę na drewnianej desce Friends w rozmiarze S. Na tej dębowej desce wszystko będzie wyglądać jeszcze smaczniej. Deska ma średnicę 24 cm i poręczny rowek. Prezentowana deska do pizzy nadaje się również do serwowania innych smakołyków, takich jak tapas, mięso lub śniadanie.

Deska do pizzy z europejskiego dębu.

Pizza zasługuje na najlepszą prezentację. Z tą okrągłą deską do pizzy to żaden problem. Deska jest wykonana z wysokiej jakości europejskiego dębu, co nadaje jej rzemieślniczy wygląd, na jaki zasługuje ten uwielbiany na całym świecie przysmak.

Drewniana deska z poręcznym rowkiem.

Czasami pizza może być nieco tłusta, zwłaszcza jeśli lubisz ją z pepperoni. Dzięki tej desce do pizzy marki BOSKA Twój stół zawsze będzie ładny i czysty, ponieważ poręczny rowek w drewnie wychwytuje okruchy pizzy i soki. To na pewno pozwoli Ci zaoszczędzić trochę czasu na sprzątanie!

Deska idealna do serwowania pysznych przekąsek.

Ta deska nadaje się do pizzy o maksymalnej średnicy 23 cm. Oczywiście możesz też podawać na nim inne potrawy. Po użyciu umyj deskę ręcznie i pozostaw do wyschnięcia w pozycji pionowej. Regularnie spryskuj deskę olejem do desek BOSKA, aby zapewnić sobie przyjemność z pizzy przez wiele lat.

  • Średnica: 24 cm
  • Materiał: drewno dębowe
  • Przed pierwszym użyciem deskę należy solidnie naoliwić, pozwolić by drewno chłonęło olej przez kilka dni. Czynność należy powtarzać regularnie.
  • Deskę myjemy ręcznie z dodatkiem łagodnych detergentów.
NEWSLETTER
@