Wyprzedaż lamp: do -70% na lampy, kinkiety i lampki biurkowe

Wyprzedaż lamp: do -70% na lampy, kinkiety i lampki biurkowe

Wyprzedaż lamp - zawrotne ceny nawet do -70%! 

Nowy rok, nowe oferty rabatowe. Od początku stycznia 2019 roku obniżyliśmy ceny wielu modeli oświetlenia o nawet 70%!

Wybierz lampę dla siebie i kup teraz, ponieważ kolejna taka okazja nie trafi się szybko. Część przecenionej oferty nie będzie już więcej produkowana, stąd tak wysokie rabaty. 

Przykładowo: pokazana na popniższym zdjęciu, nowoczesna lampa wisząca pokryta metalizowaną folią w kolorze złotym, wykończona kryształami, teraz dostępna jest w naszym sklepie w cenie 710,00 zł (poprzednia cena: 1572,00 zł)!

Wyprzedaż lamp: Nowoczesna lampa wisząca Chiaro Flora

Nowoczesna lampa wisząca Chiaro Flora

Z kolei kupując nowoczesą lampę wiszącą z sześcioma srebrnymi kloszami Chiaro, zaoszczędzisz ponad 2500 zł! (Stara cena: 5 269,00 - teraz: 2 728,00 zł!)

Wyprzedaż lamp wiszących: Nowoczesna lampa wisząca na sześć żarówek

Nowoczesna lampa wisząca Chiaro

A wesoła, limonkowa lampka stołowa na trójnogu teraz tylko 174,00 zł (wcześniej: 352,00 zł). Gdzież indziej szukać takiej, niż w Galerii Limonka! ;)

Wyprzedaż lamp stołowych: Limonkowa lampka stołowa

Limonkowa nowoczesna lampka stołowa RegenBogen

Wyprzedaż kinkietów, lampek biurkowych i innych!

Na naszej specjalnej wyprzedaży czekają nie tylko lampy wiszące i stojące! Znajdziesz tam także wiele modeli lampek biurkowych czy eleganckich kinkietów. Większość przecenionych produktów dodatkowo dowieziemy do Ciebie za darmo! Szukaj na zdjęciach poszczególnych lamp oznaczenia "wysyłka gratis".

Odwiedź nasz sklep i sprawdź ile możesz oszczędzić i jakie rabaty uzyskać na oświetlenie DeMarkt, Chiaro, MW-Light oraz RegenBogen

Komentarze (0)

napisz komentarz