WESCO powraca do naszego sklepu

WESCO powraca do naszego sklepu

Wesco to niemiecki producent, którego główna siedziba mieści się w Arnsberg, gdzie zatrudnionych jest około 120 pracowników, a w oddziale, w Schwarzenberg taka sama liczba.

kosze na śmieci wesco

Kosze na śmieci Wesco są eksportowane bezpośrednio z Arnsberg do ponad 50 krajów na całym świecie. Każdy kosz jest produkowany w fabryce Arnsberg. Nawet dzisiaj, Wesco nadal jest producentem z metalu w klasycznym tego słowa znaczeniu.

kosz do łazienki wesco

Nowoczesne technologie i najlepsze materiały gwarantują jakość i trwałość produktów WESCO. Ale ostateczny szlif daje personel WESCO: "znamy materiał, z którym pracujemy, dlatego jesteśmy w stanie kształtować go w nowy i ekscytujący sposób".

chlebaki stalowe kolorowe wesco

Oferta WESCO to w szczególności kosze na śmieci w różnych rozmiarach, bogatej kolorstyce oraz zastosowaniach. Kosze cieszą tak dużą popularnością, że znajdziesz je w wielu miejscach publicznych. Mamy w ofercie kosze hotelowe, kosze do restauracji, kosze do instyucji publicznych oraz oczywiście domowe kosze na śmieci, które użyjesz w kuchni czy łazience.

kosze kuchenne i łazienkowe wesco

Kolejną grupą asortymentową w ofercie WESCO są chlebaki i różnego rodzaju pojemniki i akcesoria kuchenne. Marka słynie z zastosowania metalu do produkcji, dzięki czemu produkty są trwałe i niezawodne. Bogata kolorystyka sprawia, że znajdują zastosowanie w różnej stylistyce pomieszczeń. Kupisz u nas zarówno czarny czajnik jak i biały chlebak, aby wyróżnić się, kup żółty czy różowy pojemnik kuchenny.

Pełną ofertę produktów WESCO znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Komentarze (0)

napisz komentarz