Kolorowe naczynia ceramiczne Mason Cash

Kolorowe naczynia ceramiczne Mason Cash

Mason Cash

nowa marka w naszym sklepie, znana i popularna w Wielkiej Brytanii od 1901 roku. Marka, której ceramiczne misy kuchenne do mieszania, stały się ikoną w świecie cukierników na całym świecie. Charakterystyczne misy, dzięki swojej klasycznej budowie, produkowane są do dziś w niezmienionej formie.

Misy ceramiczne Mason Cash

Akcesoria kuchenne vintage z ceramiki

Mason Cash to nie tylko misy ceramiczne, ale i wiele różnego rodzaju akcesoriów kuchennych, produkowanych z glazurowanej ceramiki, czasami, ze względu na kolor lokalnej gliny - nazywanej żółtą. Jako dodatki do ceramiki, oferuje także drewniane narzędzia kuchenne, takie jak łyżki kuchenne, trzepaczki do ciasta, szpatuły kuchenne czy wałki do ciasta.

narzędzia kuchenne

Akcesoria do pieczenia ciast i tortów

Mason Cash to także duża kolekcja akcesoriów niezbędnych cukiernikom. Praktyczne narzędzia, dzięki którym przygotujesz szybciej pyszne wypieki. Wśród najciekawszych znajduje się ptaszek ceramiczny do uwalniania wilgoci podczas pieczenia ciasta. Rewelacyjny pomysł, który pozwala na uzyskanie równo wypieczonego ciasta z owocami.

Polecamy produkty marki Mason Cash dla wszystkich tych, którzy cenią sobie styl vintage w kuchni oraz wysokiej jakości, praktyczne narzędzia i akcesoria.

Komentarze (0)

napisz komentarz