Zester tarka kuchenna Premium Microplane Neon Pink

Kod produktu: 52420E

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Tarki do warzyw, przypraw i sera

Opis produktu

Zester tarka kuchenna Premium Microplane Neon Pink to produkt, który jest najlepiej sprzedającym się produktem tej marki na całym świecie. Wersja limitowana w kolorystyce nawiązującej do lat 80-tych XX wieku. Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i kucharzy hobbystów. Słynne, drobne ostrze Microplane tworzy bardzo delikatne paseczki, które są idealne do wszystkiego, co chcesz mieć drobno starte. Użytkowanie tarek Microplane nie wymaga użycia siły i staje się łatwe i przyjemne. Brak uchwytu, to niewielka waga tarki, a jej perfekcyjna ostrość sprawiają, że ścierany produkt nie jest rozrywany, ani strzępiony, zachowuje swój smak i aromat. Tajemnica ostrości tarek Microplane tkwi w opatentowanej technologii trawienia chemicznego powierzchni tnących.

Zastosowanie: imbir, skórka cytryny, skórka limonki, twardy ser, gałka muszkatołowa, czosnek, skórka pomarańczy, czekolada, cynamon, kora.

  • Długość: 32,5 cm
  • Szerokość: 3,5 cm
  • Powierzchnia robocza: 20,3 x 2,5 cm
  • Długie, ultra ostre ostrze ze stali nierdzewnej 18/8 – wyprodukowane w USA
  • Myć ręcznie (produkt można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania najlepszych właściwości tnących zaleca się mycie ręczne. Mycie jest wyjątkowo łatwe, wystarczy przepłukać tarkę pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.)
NEWSLETTER
@