Zegar ścienny z grawerowaną sentencją na prezent CalleaDesign Terracotta

Kod produktu: 59-10-9-24
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 668,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny z grawerowaną sentencją na prezent CalleaDesign Terracotta. Spersonalizowany i niepowtarzalny pomysł na prezent „Things Unspoken”. Jeśli chcesz wyrazić coś, czego nigdy nie miałeś okazji lub odwagi powiedzieć, to jest to właściwy prezent. Weź długopis i papier, i otwórz swoje serce. Masz 300 znaków, aby wygrawerować frazę na tarczy tego zegara. Ta usługa jest wliczona w cenę zegara. Wpisz swoje zdanie w polu uwaga do zamówienia. Możesz wybrać spośród kilku dostępnych kolorów, a lancety są zawsze skoordynowane z kolorem tarczy.

Zegar został zaprojektowany i będzie wykonany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki zostanie dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce. Materiał pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Użyte farby są bezpieczne dla otoczenia. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest markowa, wysokiej jakości bateria l AA oraz zestaw montażowy.

Maksymalna ilość znaków: 300 - wpisz w uwagach do zamówienia.

  • Średnica: 45 cm
  • Materiał: włókno drzewne, wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Zestaw montażowy w zestawie
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Cichy mechanizm wyprodukowany w Niemczech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny z grawerowaną sentencją na prezent CalleaDesign Terracotta

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@