Zegar ścienny Station czarny cyferblat Nextime 35 cm

Kod produktu: 3999 STZW
Marka: Nextime
Dostępna ilość: 27 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 329,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny Station czarny cyferblat Nextime z serii, która jest ulubioną wśród naszych Klientów. Słynny, ponadczasowy projekt łączy w sobie tradycję z charakterystycznym stylem marki Nextime. Zegary Station dostępne są zarówno w wersji z paskami oznaczającymi godziny – dla tradycjonalistów; jak i z cyframi arabskimi, bardziej współczesne.

Niezwykle ciche, płynące mechanizmy kwarcowe zastosowane w tych modelach, sprawiają, że nie słychać ich pracy nawet w najbardziej cichych pomieszczeniach. Dostępne są w dwóch rozmiarach. Zegary o średnicy 19 cm można ustawiać pionowo na płaskich powierzchniach za pomocą dołączonej podstawki.

  • Materiał: szkło, aluminium
  • Średnica: 35 cm
  • Grubość: 4,5 cm
  • Waga: 1 kg
  • Mechanizm: płynący, cichy
  • Zasilanie: bateria AA - brak w zestawie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Station czarny cyferblat Nextime 35 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

NexTime to holenderska firma będącą liderem swojej branży w Europie. Zegary ścienne i stojące podzielone na poszczególne kolekcje NeXtime tworzone są przez niezależnych projektantów, zyskując bardzo oryginalny, nowoczesny design w dziedzinie zegarów, gdzie zegar, daje nie tylko możliwość odmierzania czasu ale stanowi również doskonały element wyposażenia wnętrza i dekoracji pomieszczenia.

NEWSLETTER
@