Zegar ścienny Snail CalleaDesign czarny

Kod produktu: 10-118-5
  opinie: 1   czytaj opinie
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 619,00 zł
ILOŚĆ: -+

Duży zegar na ścianę Snail o okrągłym cyferblacie i asymetrycznym położeniu mechanizmu oraz wskazówek. Tło zegara stanowi powierzchnia ściany, na której zostanie umieszczony. Został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, która pozwana na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria Duracell AA oraz zestaw montażowy.

  • Wymiary: 45 x 45 cm
  • Materiał: włókno drzewne, wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Zestaw montażowy w zestawie
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Cichy mechanizm

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Snail CalleaDesign czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  30-09-2017   Eugenia

Zegar bardzo ładny, dobrze wykonany, mechanizm dosyć cichy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Tylko trochę długo trzeba było na niego czekać. Ponad dwa tygodnie.


Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@