Zegar ścienny Mike CalleaDesign melon

Kod produktu: 10-019-62
  opinie: 1   czytaj opinie
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 541,00 zł
ILOŚĆ: -+

Mike to zegar ścienny o cyferblacie w kolorze melona z zaakcentowaną wskazówką godzinową oraz cyfrą 3. Nowoczesne wzornictwo nie omija zegarów ściennych. Okrągły zegar na ścianę z najnowszej kolekcji zegarów włoskiej marki CalleaDesign zaprojektowany został z myślą o współczesnie urządzonych pomieszczeniach, biurach czy wnętrzach międzynarodowych korporacji. Wysoka jakość materiałów oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Wyraźne oznaczenie godzin prostymi kreskami to bezproblemowe odczytanie aktualnej godziny. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny. Zdecydowanie powinien być Twój!

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria Duracell AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

  • Średnica: 42cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny Mike CalleaDesign melon

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  24-06-2019   Piotr

Wysoka jakość produktu. Wysyłka szybciej od zadeklarowanego terminu. Produkt i sklep godne polecenia.


Kategorie, w których występuje produkt:

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@