Zegar ścienny do pokoju młodzieżowego Kubo CalleaDesign terakota

Kod produktu: 10-325-24
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 976,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny do pokoju młodzieżowego Kubo marki CalleaDesign. Do kwadratowego zegara w kolorze terakoty, o wymiarach 46 x 46 cm dołączone zostały cztery ozdobne elementy. Ich umieszczenie może być dowolne, aczkolwiek projektant sugeruje ułożenie ich w poziomie tak, jak na załączonym zdjęciu. Tarcza zegara zawiera wyłącznie wskazówki bez oznaczeń poszczególnych godzin. Dla kontrastu, jeden z elementów ozdobnych jest w kolorze jasnobrązowym takim jak wskazówki.

Zegar niezwykle minimalistyczny, przeznaczony do pomieszczeń o takim też charakterze. Sprawdzi się w dużym pokoju, biurze, na korytarzu, holu czy przedpokoju. Zegar pochodzi z kolekcji jesień 2017 włoskiej marki CalleaDesign.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz wyjątkowy element dekoracyjny.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią.

Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Wymiary zegara: 46 x 46 cm
  • Wymiary zegara i czterech elementów w poziomie: 46 x 93 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny do pokoju młodzieżowego Kubo CalleaDesign terakota

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@