Zegar ścienny - 3 strefy czasowe World Clock CalleaDesign caffelatte / biały

Kod produktu: 12-010-14
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 283,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nowoczesny zegar ścienny z trzema strefami czasowymi World clock 3, wyposażony w niezależne mechanizmy kwarcowe, dzięki którym możemy śledzić aktualny czas w różnych miastach. Utrzymany w nowoczesnej kolorystyce: dwie tarcze białe, jedna caffelatte i beżowe tło. Kontrastujące z cyferbaltami wskazówki, ułatwiają odczytanie aktualnej godziny.

Trzy tarcze zegarów pokazują czas w różnych miastach świata - i strefach czasowych (producent może umieścić nazwy dowolnych miast, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, aby ustalić jakie nazwy umieścić).

Nowoczesny zegar dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych. Może stać się również eleganckim elementem dekoracyjnym Twojego mieszkania czy biura. Z pewnością nie rozczaruje Cie wysoką jakością wykonania, niebanalnym stylem i niezawodnością.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, która pozwana na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizmy kwarcowe wyprodukowane zostały w Niemczech, są niezawodne i ciche, zasilane bateriami AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączone są baterie AA oraz zestaw montażowy.

Długi termin realizacji zamówienia spowodowany jest tym, że producent rozpoczyna produkcję dopiero na podstawie naszego zamówienia.

  • Wymiary: 73 x 27 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Ilość mechanizmów / stref czasowych: 3
  • Zasilanie: baterie AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny - 3 strefy czasowe World Clock CalleaDesign caffelatte / biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@