Zegar ścienny 12 x 58 cm Thin CalleaDesign orzech włoski

Kod produktu: 10-026-85
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 445,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nowoczesny zegar ścienny na wąski słup Thin o wymiarach 12 x 58 cm. Jasny zegar z akcentami z naturalnej okleiny z orzecha włoskiego, mechanizmem umieszczonym centralnie i wskazówkami delikatnie wystającymi poza jego obrys. Przeznaczony do powieszenia na ścianie, na której mamy ograniczenie z boków i tradycyjny, okrągły czy kwadratowy zegar by się nie zmieścił. Jeżeli szukasz zegara do powieszenia na słupie w salonie to ten zegar z pewnością wywiąże się z tego zadania.

Stylistyka zegara jest wyjątkowa. Duże cyfry z orzecha włoskiego 12/6 na jasnym tle, krój czcionki powodują, że zostanie zauważony przez otoczenie. Delikante kreski oznaczające poszczególne minuty i godziny, ułatwiają odczytanie aktualnej godziny.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny Twojego pomieszczenia.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są wyłącznie na zamówienie.

  • Wymiary: 12 x 58 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny 12 x 58 cm Thin CalleaDesign orzech włoski

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@