Zegar klapkowy / stołowy Big Flip Clear Nextime niebieski

Kod produktu: 5209 BL
Marka: Nextime
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 255,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar klapkowy / stołowy Big Flip Clear marki Nextime. Transparentna, niebieska obudowa sprawia, że widzimy pracę zegara. Klapkowe zegary z panelem typu flip-down to już klasyka zaliczana do stylu retro. Ten model zegara idzie o krok dalej i do tradycyjnego mechanizmu dodaje jeszcze transparentną obudową. Wyraźne, arabskie cyfry dojrzeć można z dużej odległości i bez trudu odczytać godzinę.

Mechanizm i system wzorowany na dawnych tablicach dworcowych to idealny akcent do pomieszczeń utrzymanych w stylistyce industrialnej lub nawiązujących do lat 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku. Niespotykana estetyka idzie w parze z pełną funkcjonalnością.

Precyzyjny mechanizm klapkowy nieodmiennie zachwyca konstrukcyjną precyzją i sprytnym zastosowaniem zasad mechaniki. Idealny zegar na nocny stolik, biurko lub półkę w salonie – prostokątna obudowa harmonijnie nawiązywać będzie do ciepłych tonacji tradycyjnych mebli i wyposażenia domu utrzymanego w podobnym klimacie.

Wysokiej jakości materiały i duża dbałość o szczegóły sprawia, że ten wyjątkowy zegar spełni oczekiwania miłośników unikalnej estetyki.

  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wymiary: 36 x 16,7 x 8,5 cm
  • Waga: 2,3 kg
  • Mechanizm: klapkowy
  • Zasilanie: bateria R20 - brak w zestawie
  • Projekt: NeXtime
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Zegar klapkowy / stołowy Big Flip Clear Nextime niebieski

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

NexTime to holenderska firma będącą liderem swojej branży w Europie. Zegary ścienne i stojące podzielone na poszczególne kolekcje NeXtime tworzone są przez niezależnych projektantów, zyskując bardzo oryginalny, nowoczesny design w dziedzinie zegarów, gdzie zegar, daje nie tylko możliwość odmierzania czasu ale stanowi również doskonały element wyposażenia wnętrza i dekoracji pomieszczenia.

NEWSLETTER
@