Zaparzacz do kawy French Press Luxe 0,35 Litra Leopold Vienna

Kod produktu: LV01535
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 108,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zaparzacz do kawy French Press Luxe 0,35 Litra Leopold Vienna. Może także służyć do zaparzania herbaty. Sam określ moc i czas parzenia dzięki temu stylowemu ekspresowi do kawy i herbaty. French Press to jeden z najpopularniejszych i najprostszych sposobów zaparzania, często jego nazwa to zaparzacz tłokowy. Jego konstrukcja to szklany dzbanek wyposażony w tłok z metalowym sitkiem. We Francji oraz Włoszech do dnia dzisiejszego trwają spory o pochodzenie tego rodzaju sposobu zaparzania, o to kto pierwszy ją wymyślił i kto pierwszy delektował się kawy zaparzonej w ten sposób. Poniżej przedstawiamy szybki sposób na zaparzenie pysznej, aromatycznej kawy:

  • aby wykorzystać pełnię smaków i aromatów, należy użyć kawy grubo zmielonej - ziarna wielkości soli morskiej;
  • użyj około 30g kawy (5 łyżek stołowych) na każde 100 ml wody;
  • czas parzenia to zwykle 4 minuty - dopiero po upływie tego czasu, przykrywamy dzbanek pokrywką z tłokiem i wolno przeciskamy.

Parzenie kawy sposobem French Press, daje Ci możliwość uzyskania wyjątkowej smakowo kawy, dzięki połączeniu idealnego czasu parzenia, kontroli na czasem, oraz odpowiedniej temperatury. Ta metoda parzenia zapewnia, że wszystkie aromaty i olejki są uwalniane z kawy, tworząc za każdym razem doskonały, pełny smak i aromat.

French Press Luxe 0,35 Litra Leopold Vienna - wykonany jest z odpornego na wysokie temperatury i uszkodzenia, szkła borokrzemowego, zamkniętego w nowoczesnej, stylowej obudowie ze stali nierdzewnej, polerowanej na wysoki połysk. Tłok wyposażony jest w sitko z bardzo drobnymi oczkami, dzięki czemu mamy pewność, że fusy z kawy po zaparzeniu pozostaną na dnie szklanego naczynia.

  • Pojemność: 350 ml
  • Wysokość: 17 cm
  • Średnica: 7,2 cm
  • Szerokość z rączką: 13,5 cm
  • Materiał: szkło, stal nierdzewna
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zaparzacz do kawy French Press Luxe 0,35 Litra Leopold Vienna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Marka stworzona w Wiedniu przez Leopolda Hubingera z założeniem wysokiej jakości, stalowych akcesoriów do kawy, herbaty i wina. Proste w formie, eleganckie dla szefów kuchni w luksusowej rezydencji. Bez zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

NEWSLETTER
@