Uchwyty - szczypce do gotowania jaj O-Tongs Joseph Joseph 2 sztuki

Kod produktu: 20121
CENA: 65,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Uchwyty - szczypce do gotowania jaj O-Tongs Joseph Joseph 2 sztuki. Ten prosty, ale skuteczny gadżet sprawia, że ​​gotowanie jaj jest jeszcze łatwiejsze. O-Tongi pomagają zapobiegać pękaniu jajek, gdy wkładamy je do wrzącej wody i znacznie ułatwiają usuwanie z niej jaj. Zestaw zawiera 2 szczypce oznaczone kolorami do gotowania jajek osobno dla różnych długości czasu.

Owalne końcówki, które bezpiecznie chwytają jaja podczas przenoszenia do gorącej wody są z odpornego na ciepło silikonu. Możliwe jest podpięcie ich z boku garnka podczas gotowania.

Dzięki dwóm kolorowym szczypcom, można gotować dwa jaja oddzielnie, z różnymi czasami, aby dopasować je do indywidualnych upodobań.

Silikonowe uchwyty są odporne na ciepło do 270°C / 520°F.

  • Długość: 17 cm
  • Średnica: 4,6 cm
  • Ilość: 2 sztuki
  • Materiał: stal, silikon - wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Uchwyty - szczypce do gotowania jaj O-Tongs Joseph Joseph 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@