Uchwyt na bilet parkingowy złoty Angelo Philippi

Kod produktu: P273083

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Akcesoria biurowe i na biurko

Opis produktu

Uchwyt na bilet parkingowy złoty Angelo Philippi z podstawą magnetyczną, zaprojektowany Eberharda Woike dla renomowanej marki. Twój Anioł Stróż do zadań specjalnych. Umieść go na desce rozdzielczej w samochodzie, a nie tylko ochroni Cię przed zjechaniem z właściwej trasy, ale także przypilnuje Twoje bilety parkingowe, identyfikatory czy notatki. Umieść je pomiędzy aniołkiem, a magnetyczną podstawą, a możesz być pewien, że zawsze będą dobrze strzeżone i na swoim miejscu.

Produkt pochodzi z serii złotych aniołów zaprojektowanych do ​​codziennego życia z nami. Niebiańsko minimalistyczne aniołki, mają różnorodne i pomocne zadania.

Angelo Philipp będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla osoby, która jest dla Ciebie niezwykle ważna i bliska. Wywołujący uśmiech i pozytywne skojarzenia złoty Anioł Stróż będzie cudowną pamiątką i symbolem ciepłych uczuć dla obdarowywanej osoby. Łagodne linie i nowoczesność projektu sprawiają, że całość nabiera niezwykle eleganckiego charakteru. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości niklu barwionego na złoto, można mieć pewność, że ten mały uchwyt magnetyczny na karteczki będzie odporny na zadrapania, rysy i odpryśnięcia, a jego niewielkie rozmiary pozwolą bezproblemowo zabrać go ze sobą w podróż.

  • Wysokość: 3 cm
  • Szerokość: 3 cm
  • Waga: 64 g
  • Materiał: metal w złotym kolorze, matowy
  • Projekt: Eberhard Woike

NEWSLETTER
@