Uchwyt na bilet parkingowy złoty Angelo Philippi

Kod produktu: P273083
Marka: Philippi
CENA: 79,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Uchwyt na bilet parkingowy złoty Angelo Philippi z podstawą magnetyczną, zaprojektowany Eberharda Woike dla renomowanej marki. Twój Anioł Stróż do zadań specjalnych. Umieść go na desce rozdzielczej w samochodzie, a nie tylko ochroni Cię przed zjechaniem z właściwej trasy, ale także przypilnuje Twoje bilety parkingowe, identyfikatory czy notatki. Umieść je pomiędzy aniołkiem, a magnetyczną podstawą, a możesz być pewien, że zawsze będą dobrze strzeżone i na swoim miejscu.

Produkt pochodzi z serii złotych aniołów zaprojektowanych do ​​codziennego życia z nami. Niebiańsko minimalistyczne aniołki, mają różnorodne i pomocne zadania.

Angelo Philipp będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla osoby, która jest dla Ciebie niezwykle ważna i bliska. Wywołujący uśmiech i pozytywne skojarzenia złoty Anioł Stróż będzie cudowną pamiątką i symbolem ciepłych uczuć dla obdarowywanej osoby. Łagodne linie i nowoczesność projektu sprawiają, że całość nabiera niezwykle eleganckiego charakteru. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości niklu barwionego na złoto, można mieć pewność, że ten mały uchwyt magnetyczny na karteczki będzie odporny na zadrapania, rysy i odpryśnięcia, a jego niewielkie rozmiary pozwolą bezproblemowo zabrać go ze sobą w podróż.

  • Wysokość: 3 cm
  • Szerokość: 3 cm
  • Waga: 64 g
  • Materiał: metal w złotym kolorze, matowy
  • Projekt: Eberhard Woike

Rozwiń
Produkty powiązane
69,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
79,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
79,00 zł
produkt niedostępny
119,00 zł
produkt niedostępny
119,00 zł
produkt niedostępny
79,00 zł
produkt niedostępny
79,00 zł
produkt niedostępny
299,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Uchwyt na bilet parkingowy złoty Angelo Philippi

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@