Termometr do steków Mastrad

Kod produktu: MA-F73915
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 199,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Termometr do steków niemieckiej firmy Steak Champ. Niezbędny gadżet kuchenny dla każdego smakosza steków. Wystarczy wbić go w mięso, aż po nasadę a następnie przystąpić do smażenia. Kiedy dioda LED, umieszczona w nasadzie - łebku gwoździa, zasygnalizuje oczekiwany stopień wysmażenia, należy zdjąć mięso, dać mu chwilę odpocząć i gotowe - można się delektować odpowiednio przyrządzonym stekiem. Z termometrem Staek Champ będziesz smażył steki jak doświadczony szef kuchni, za każdym razem osiągając pożądany stopień wysmażenia. Termometr mierzy temperaturę na całej długości – 7 cm i wystarczy na przyrządzenie ok. 1000 steków. Aby w pełni wykorzystać właściwości urządzenia, trzeba zastosować się do kilku prostych zaleceń producenta:

 1. Grubość przyrządzanego steku większa niż 2,5 cm
 2. Uruchom termometr wkładając do podstawki w miejscu oznaczonym symbolem włącznika ON, lampka powinna błysnąć 3x2 kolorem zielonym, żółtym, czerwonym - termometr gotów do użycia (termometr wyłącza się samoczynnie)
 3. Termometr wbij prosto, po nasadę w środek boku steku
 4. Termometr to nie szpikulec do szaszłyków i nie może wystawać
 5. Rozgrzany termometr usuwasz, kiedy dioda przestanie emitować sygnał świetlny przy pomocy uchwytu, z tyłu jego podstawki, na której go zawsze przechowujesz
 6. Myj go ręcznie
 7. Jeżeli lubisz steki dobrze wysmażone, usuwasz go ze źródła ciepła wraz ze stekiem natychmiast kiedy dioda wyemituje podwójny, czerwony, świetlny sygnał, dłuższe wystawianie na działanie temperatury może go uszkodzić
 8. Nie używaj w kuchniach mikrofalowych
 9. Termometr nie służy do gry w rzutki, obchodź się z nim delikatnie – nie rzucaj, nie zginaj, nie otwieraj
 10. Termometr jest przeznaczony do użytku domowego.

Termometr został wyprodukowany w oparciu o zaawansowaną, energooszczędną technologię LED i wyposażony jest w niewymienną baterię.

 • Długość: 12,5 cm
 • Wysokość: 3,4 cm
 • Szerokość: 8 cm
 • Waga: 82g
 • Maksymalna ilość pomiarów: 1000

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@