Szklany Drip Hario V60-01 drewno oliwne

Kod produktu: VDG-01-OV
CENA: 179,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Szklany Drip Hario V60 z eleganckim elementem z drewna oliwnego. Japoński gadżet pozwala wydobyć z kawy to, co najlepsze w prosty, a przy tym efektowny sposób. Metoda przelewowa parzenia kawy zapewnia ogrom zabawy i możliwość eksperymentowania.

Dripper V60 pozwala na jednorazowe zaparzenie 200-350 ml kawy. Solidna, drewniana podstawa ma grubość 1 cm i jej otwór obłożony jest silikonową uszczelką. Ponadto dripper charakteryzuje się bardzo dobrym poziomem utrzymywania ciepła. Stożkowa forma szklana oraz specjalne żłobienia po wewnętrznej stronie zapewniają doskonały przepływ wody.

Do przygotowania wyśmienitej kawy potrzebujemy świeżo mielonej kawy wysokiej jakości, filtra, ulubionego kubka lub serwera, oraz wagi do kawy. Filtr umieszcza się w dripperze, który stawiamy na naczyniu, z którego będziemy serwować kawę. Przygotowanie naparu zajmuje jedynie 3-4 minuty.

Do plusów tej metody należy także niezwykle łatwa konserwacja. Po użyciu wystarczy usunąć filtr oraz umyć dripper pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Jedynie drewniana podstawa nie nadaje się do mycia w zmywarce.

  • Materiał: szkło, drewno oliwne, tworzywo sztuczne, silikon
  • Pojemność: 200-350 ml (1-2 kawy)
  • Średnica: 12 cm
  • Wysokość: 7,7 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Hario - japoński producent szkła odpornego na wysokie temperatury. Od 1921 roku szklane akcesoria dla baristów Hario oparte są o tą samą filozofię: jakość i funkcjonalność, są piękne i użyteczne w jednakowej mierze.

NEWSLETTER
@