Szklanki do whiskey szerokie Air Schott Zwiesel 6 sztuk

Kod produktu: SH-8840-60-6
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 234,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szklanki do whiskey szerokie Air Zwiesel 6 sztuk. Czysty skandynawski projekt i perfekcyjne szkło. Wyjątkowa koncepcja serii Air zainspirowana została funkcjonalnym designem. Delikatne faliste kształty i obła forma jest połączona z elegancją i najwyższą jakością szkła. Zaprojektowane przez Bernadotte & Kylberg.

Sześć doskonale wyważonych szklanek o harmonijnym kształcie kielicha opartego, pasujących zarówno do świątecznej aranżacji zastawy stołowej jak i klasycznych, restauracyjnych nakryć.

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego szklanki zostały wykonane, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 435 ml
  • Wysokość: 8,7 cm
  • Średnica: 9,9 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szklanki do whiskey szerokie Air Schott Zwiesel 6 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  16-05-2021   Men

Duże, szerokie, w sam raz do męskiej dłoni.

  04-11-2019   Lidka

Świetna cena i obsługa - skorzystamy ponownie - dziękuję!


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@