Rondle z powłoką ceramiczną Mayflower GreenPan 3 sztuki

Kod produktu: CC001595-001
Marka: GreenPan
CENA: 717,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Rondle z powłoką ceramiczną Mayflower GreenPan 3 sztuki. Mówią, że historia lubi się powtarzać. Dlatego najnowsza kolekcja to zremasterowana klasyka. Ta kolekcja rondli przeniesie Cię z powrotem do starych, dobrych czasów, jednocześnie przedstawiając najnowsze technologie, abyś mógł być na bieżąco. Pokryte ceramiczną powłoką nieprzywierającą Thermolon™ Infinity, wzmocnioną diamentami w celu uzyskania wyjątkowo trwałej powierzchni do gotowania, ta kolekcja oferuje szybkie i równomierne ogrzewanie za każdym razem. Solidny, aluminiowy korpus jest w komplecie z energooszczędną podstawą indukcyjną do użytku na wszystkich płytach kuchennych. Łatwa do czyszczenia powierzchnia zewnętrzna oszczędza czas i energię w kuchni, a drewniane uchwyty utrzymujące chłód zapewniają elegancki, a jednocześnie wygodny chwyt.

Użyty diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi.

Skład zestawu:

  1. rondel z pokrywką 16 cm (średnica dna 13 cm)
  2. rondel z pokrywką 18 cm (średnica dna 15 cm)
  3. rondel z pokrywką 20 cm (średnica dna 17 cm)
  • Materiał: aluminium, drewno, stal niedzewna, szkło, powłoka ceramiczna
  • Materiały wolne od PFOA, nie zawierają ołowiu i kadmu
  • Należy myć ręcznie
  • Nie używać w piekarnikach
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Rondle z powłoką ceramiczną Mayflower GreenPan 3 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@