Ręczny spiralizer do warzyw Tango Lurch

Kod produktu: LU-00230060

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Ręczny spiralizer do warzyw Tango Lurch. Wygodna krajalnica ze stalowym ostrzem, umożliwiająca wycinanie spiral z warzyw. Przeznaczona do użycia z marchewkami, białą rzodkwią, cukinią i innymi warzywami o średnicy do 6 cm. Spiralnie pokrojone warzywa użyjesz w sałatkach, garnirowaniu, kreatywnych i dietetycznych potrawach oraz do zachęcania dzieci do jedzenia. Wygodna rączka jest wyjątkowo ergonomiczna i możesz ją bezpiecznie trzymać w dowolnej pozycji. Na końcu jest uchwyt, który służy do powieszenia na relingu. Odpowiednia dla osób leworęcznych i praworęcznych.

Elegancki i ponadczasowy spiralizer

Zaklinaj apetyczny i dekoracyjny makaron wegetariański za pomocą tego wyjątkowego noża spiralnego - na przykład z marchwi lub cukinii.

Linia produktów Tango Tools Lurch

Prosta elegancja połączona z doskonałą funkcjonalnością i bezkompromisową jakością: połączenie szczotkowanej stali nierdzewnej i najwyższej jakości tworzywa sztucznego zaskakuje użytkowników swoim doskonałym wyglądem i wyjątkowo bezpiecznym dotykiem. W tym roku również znacznie rozszerzyliśmy kolekcję o nowe akcesoria kuchenne, aby zagwarantować, że żadne życzenia klientów nie pozostaną nie spełnione.

  • Wymiary: 21 x 7 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Można myć w zmywarce
NEWSLETTER
@