Mandolina profesjonalna do warzyw Viper de Buyer

Kod produktu: D-2016-00
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 715,00 zł
ILOŚĆ: -+

Mandolina profesjonalna do warzyw Viper de Buyer. Rama ze zintegrowanym, poziomym ostrzem w kształcie litery V z mikro-ząbkami, zapewnia dokładne i łatwe cięcie wszystkich rodzajów owoców i warzyw, nawet tych najbardziej miękkich. Ergonomiczny popychacz ochronny z kontrolą obrotu do prowadzenia cięć kostek i pasków. Wbudowany mechanizm CUBE: przycisk łatwego ustawiania. Kółko do szybkiego ustawiania wysokości od 1 do 8 mm. Nogi składane - antypoślizgowe. Pudełko do przechowywania składa się z:

  • regulowana płyta do krojenia plastrów o grubości od 1 do 8 mm. Możliwe kroje: plastry, plastry okrągłe, plastry Julienne (4 i 10 mm), kostki i paski. Możliwość zrobienia plastrów lub kostek z pomidora.
  • noże Julienne: 4 mm i 10 mm.

Pielęgnacja: ramę i ostrza Julienne myć ręcznie. Talerz do krojenia plasterków można myć w zmywarce.

  • Długość: 44 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Szerokość: 18,5 cm
  • Materiał: polimer, stal nierdzewna
  • Myć ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Mandolina profesjonalna do warzyw Viper de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@