Szatkownica do warzyw Kobra de Buyer

Kod produktu: D-2011-01
Marka: de Buyer
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 315,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szatkownica do warzyw Kobra de Buyer. Profesjonalna! Stal nierdzewna i polipropylen, profesjonalnej jakości ostrze wykonane w Thiers. Nowy system Click Express - system regulacji grubości, szybko, bezpiecznie i wydajnie, pozwalający na cięcie bardzo drobnych plastrów od 0,2 mm do 5 mm. Skuteczna! Ostrze łatwo wnika w produkt. Mikro-ząbki ostrza ułatwiają krojenie wszystkich owoców i warzyw na bardzo cienkie plasterki, zachowując przy tym konsystencję ich miąższu. Zoptymalizowany kąt cięcia 19,3°. Z łatwością i perfekcyjnie tnie nawet najdelikatniejsze owoce i warzywa (pomidory, gruszki itp.).

Wygodna i łatwa w obsłudze!

Płyta ze stali nierdzewnej umożliwia płynne przesuwanie warzyw w celu naturalnego ruchu. Pokrętło wbudowane w końcówkę rękojeści pozwala na regulację grubości do 5 mm. Ergonomiczny uchwyt zapewniający naturalny chwyt. Bezpieczny popychacz ochronny: brak kontaktu z ostrzem podczas użytkowania. Uchwyt antypoślizgowy. Stabilność podczas cięcia dzięki antypoślizgowym nóżkom.

  • Długość: 17 cm
  • Wysokość: 8 cm
  • Szerokość: 9 cm
  • Materiał: polimer, stal nierdzewna
  • Myć ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szatkownica do warzyw Kobra de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  10-03-2022   Majka

Szatkownica naprawdę wysokiej jakości! Zdecydowanie polecam.


Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@