Ręczny młynek do soli, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm

Kod produktu: PG-34962
  opinie: 0
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 227,92 zł 259,00
Promocja obowiązuje do: 2020-09-27
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Ręczny młynek do soli, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm. Młynek u'Select Paris Icône o wysokości 18 cm odzwierciedla dwustuletnie doświadczenie marki Peugeot. Reprezentuje emblematyczny kształt paryskiego młynka w zmodernizowanym stylu, obłożony drewnem wiśniowym i zawierającym lejek, aby ułatwić napełnianie.

Dzieło sztuki, model Paris jest tu odrestaurowany i przedstawiony w szlachetnym drewnie - wiśni. Młynek z drewna wiśniowego Paris Icône o wysokości 18 cm jest ucieleśnieniem ducha i wartości Peugeot, dzięki połączeniu stali i drewna. Linie kształtu tego ręcznego młynka zostały wzbogacone o kubek ze stali nierdzewnej, który pokrywa bardzo praktyczny system napełniania z lejkiem wbudowanym w korpus młynka. Młynek do soli jest również wyposażony w opatentowany system regulacji poziomu mielenia u'Select, który służy do prostego doboru rozmiaru mielenia soli według Twoich potrzeb. Pozycja 1 daje bardzo dokładne mielenie, podczas gdy pozycja 6 odwrotnie, daje znacznie grubsze rozdrabnianie soli.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych grudek, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno wiśniowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 18 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@