Ręczny młynek do pieprzu, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm

Kod produktu: PG-34955
Marka: Peugeot
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Ręczny młynek do pieprzu, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm. Wyjątkowe wcielenie całej wiedzy marki Peugeot. Charakterystyczny kształt, szlachetne drewno i funkcja lejka do napełniania sprawiają, że młynek jest łatwy w użyciu.

Prawdziwe dzieło sztuki, wyrafinowany symbol całego świata estetyki Peugeot, archetypowy młynek Paris jest został odrestaurowany i przedstawiony w cennym drewnie - wiśni. Młynek z drewna wiśniowego Paris Icone, uosabia ducha i wartości Peugeot, a także pracę Peugeota ze stalą i drewnem. Linie tego ręcznego młynka są wzbogacone o pokrywkę ze stali nierdzewnej, zakrywającą łatwy system napełniania z lejkiem wbudowanym w korpus. Aby uzyskać jeszcze więcej funkcji, młynek do pieprzu Paris Icône został wyposażony w genialny system regulacji mielenia, który pozwala precyzyjnie dobrać wielkość pieprzu do przygotowywanej potrawy.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych ziarenek pieprzu, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat uwalniany z przyprawy.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno wiśniowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 18 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ręczny młynek do pieprzu, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@