Pojemnik na pieczywo z deską bambusową Tomorrow's Kitchen Vintage Blue

Kod produktu: TK-27107603
  opinie: 0
CENA: 64,94 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Pojemnik na pieczywo z bambusową deską i ceramicznym pojemnikiem na sosy, którego projekt jest wynikiem nieustannego poszukiwania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających nam życie.

Zestaw skłądający się z trzech elementów tworzy piękną całość o bardzo nowoczesnym stylu. Duży pojemnik z tworzywa posłuży Ci do przechowania kromek chleba, bułek lub drobnych przekąsek. W odpowiednim miejscu wewnątrz pojemnika przygotowane zostało miejsce na ceramiczne naczynie na ulubione sosy oraz dodatki. W zestawie znajduje się również bambusowa deska do krojenia, która może również posłużyć jako deska do serwowania posiłków i przekąsek. Deska może posłużyć jako element przykrywający cały pojemnik.

Tak stworzony zestaw do serwowania chleba i dipów to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Szczególnie sprawdzi się podczas domowych posiłków lub kameralnych przyjęć. Pojemnik możesz wykorzystać na drobne przekąski podczas filmowych seansów. Z pewnością znajdziesz dla niego wiele zastosowań, a jego zakup stanie się jednym z Twoich najlepszych wyborów.

  • Wymiary: 24 x 24 cm
  • Wysokość: 10,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, ceramika, bambus


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Tomorrow’s Kitchen to produkty idealne dla osób, które lubią gadżety i innowacje, a do tego z przyjemnością spędzają czas na gotowaniu i przyrządzaniu posiłków. W jej ofercie znajdują się przeróżne narzędzia do przechowywania, krojenia, rozdrabniania oraz rozwiązania ułatwiające organizację pracy w kuchni.

NEWSLETTER
@