Pojemnik na pieczywo z deską bambusową Tomorrow's Kitchen Vintage Blue

Kod produktu: TK-27107603

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Chlebaki: pojemniki na chleb i pieczywo

Opis produktu

Pojemnik na pieczywo z bambusową deską i ceramicznym pojemnikiem na sosy, którego projekt jest wynikiem nieustannego poszukiwania nowoczesnych rozwiązań ułatwiających nam życie.

Zestaw skłądający się z trzech elementów tworzy piękną całość o bardzo nowoczesnym stylu. Duży pojemnik z tworzywa posłuży Ci do przechowania kromek chleba, bułek lub drobnych przekąsek. W odpowiednim miejscu wewnątrz pojemnika przygotowane zostało miejsce na ceramiczne naczynie na ulubione sosy oraz dodatki. W zestawie znajduje się również bambusowa deska do krojenia, która może również posłużyć jako deska do serwowania posiłków i przekąsek. Deska może posłużyć jako element przykrywający cały pojemnik.

Tak stworzony zestaw do serwowania chleba i dipów to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Szczególnie sprawdzi się podczas domowych posiłków lub kameralnych przyjęć. Pojemnik możesz wykorzystać na drobne przekąski podczas filmowych seansów. Z pewnością znajdziesz dla niego wiele zastosowań, a jego zakup stanie się jednym z Twoich najlepszych wyborów.

  • Wymiary: 24 x 24 cm
  • Wysokość: 10,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, ceramika, bambus

NEWSLETTER
@