Pędzelek do czyszczenia elektroniki OXO Good Grips

Kod produktu: 1313180V1MLNYK
Marka: OXO
CENA: 29,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Pędzelek do czyszczenia urządzeń elektronicznych marki OXO z serii Good Grips. Służy do czyszczenia zakamarków w smartfonach, tabletach, laptopach, oraz usuwania niewielkich zanieczyszceń z miejsc trudnodostępnych w klawiaturach, aparatach fotograficznych czy zegarkach. Poręczny, powlekany antypoślizgowym silikonem pędzelek, wyczyści najtrudniej dostępne zakamarki urządzeń elektronicznych. Umożliwiają to dwie wyspecjalizowane końcówki:

  • zwężana silikonowa - usunie osad z zakamarków klawiatury, krawędzi monitora
  • pędzelek - wymiecie kurz i paprochy z klawiszy, z okolic touchpada, wizjera aparatu fotograficznego, soczewki obiektywu..

Przezroczysta nakładka z tworzywa sztucznego przedłuża żywotność silikonowej końcówki. Umieszczony w trzonku suwak chowa szczoteczkę do wnętrza obudowy. Miejsce na gadżecik wielkości długopisu znajdzie się wszędzie: w szufladzie biurka, damskiej torebce, męskim neseserze, pokrowcu laptopa, samochodowym schowku.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, silikon
  • Średnica: 1,9cm
  • Długość: 17cm

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pędzelek do czyszczenia elektroniki OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@