Nóż szefa kuchni G-2 i ostrzałka MinoSharp Global

Kod produktu: G-2220GB
Marka: Global
Dostępna ilość: 39 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 559,00 zł
ILOŚĆ: -+

Dwuczęściowy zestaw, w którym znajduje się bestseller - nóż szefa kuchni G-2 o gładkim ostrzu i długości ostrza 20cm, oraz poręczna, ceramiczna ostrzałka wodna MinoSharp, zaprojektowana specjalnie z myślą o utrzymaniu noży Global w perfekcyjnym stanie. Tak funkcjonalny komplet to niewątpliwie rozsądny pierwszy krok w tworzeniu kuchennej kolekcji japońskich noży, a ponieważ jest zapakowany w estetyczne pudełko, znakomicie posłuży jako prezent dla miłośnika sztuki kulinarnej.

Japońskie noże kuchenne marki Global słyną z łączenia fenomenalnej skuteczności z eleganckim designem. Są lekkie i doskonale wyważone, a ich cienkie, twarde, wytrzymałe klingi zachowują idealną ostrość przez długi czas. Dzięki jednolitej konstrukcji noże są higieniczne, lepiej leżą w dłoni i łatwiej je wyczyścić czy naostrzyć. Indywidualnie wyważana rękojeść została tak skonstruowana, by redukować zmęczenie i nie wyślizgiwać się z rąk. Noże Global, zaprojektowane w 1985 r. przez Komina Yamadę, zdobyły wiele międzynarodowych nagród i cieszą się niesłabnącym uznaniem największych mistrzów kuchni zarówno profesjonalistów, jak i kuchmistrzów domowych.

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż szefa kuchni G-2 i ostrzałka MinoSharp Global

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@