Nóż stalowy szefa kuchni G-2 20cm Global

Kod produktu: G-2
Marka: Global
  opinie: 3   czytaj opinie
Dostępna ilość: 143 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 439,00 zł
ILOŚĆ: -+

Bestseller! Wielokrotnie nagradzany nóż stalowy szefa kuchni G-2, przeznaczony do różnych stylów krojenia: plastrowania, krojenia w kostkę czy szatkowania. Szerokie, cienkie ostrze pozwala błyskawicznie i schludnie pokroić większe produkty, nie uszkadzając przy tym delikatnych składników. Wysokiej jakości nóż szefa stanowi podstawowy element w każdej kolekcji kuchennych noży.

  • Długość ostrza: 20 cm
  • Ostrze: stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
  • Twardość ostrza: 56-58 HRC
  • Waga: 172g

Seria noży kuchennych G obejmuje noże o standardowych rozmiarach oraz noże o długich ostrzach, takie jak noże szefa kuchni, noże do plastrowania, wykrawania i filetowania, noże sashimi czy noże orientalne. Znajduje się w niej także bestseller - nóż szefa kuchni G-2, wielokrotnie nagradzany w różnych częściach świata. Z wyjątkiem wybranych modeli, ostrza mają szlif obustronny – dla osób prawo i leworęcznych.

Japońskie noże Global są pierwszymi w historii nożami kuchennymi, w których ostrze zintegrowano z rękojeścią. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja ułatwiają zachowanie doskonałej higieny w miejscu pracy. Wyróżnikami noży Global są także wypukły szlif klingi, który sprawia, że produkty kroi się bez wysiłku, oraz pokryta regularnymi wgłębieniami - kropkowana - rękojeść z nierdzewnej stali, gwarantująca pewny uchwyt i zapobiegająca ślizganiu się noża w dłoni. Opatentowana przez Yoshikin stal nierdzewna CROMOVA18 zapewnia klingom długotrwałą ostrość i ochronę przed zniszczeniem.

Rozwiń
Produkty powiązane
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
429,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
699,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
439,00 zł
produkt niedostępny
589,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Nóż stalowy szefa kuchni G-2 20cm Global

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-01-2022   Marcin

Solidny, potwierdzam to co znalazłem o nim w sieci. Jest to z pewnością jeden z lepszych noży jakie miałem w użyciu, czy numer 1? nie wiem, wszystko zależy do czego chcemy go użyć, czego oczekujemy, itd.

  26-05-2020   Monika

POLECAM!

  28-04-2020   Kasia

Jest to mój kolejny zakupy noża tej marki i nigdy nie żałuję. G-2 to najbardziej chyba popularny model, o którym pisze się na różnych forach i blogach, jednak dla mnie jest on troszeczkę za duży. Rękojeść jest wygodna, ale ostrze wydaje się być (dla mnie) trochę za długie. Zapewne w męskiej dłoni będzie leżał lepiej. Jednak ostatecznie muszę przyznać najwyższą ocenę ;-)


Kategorie, w których występuje produkt:

Początek produkcji noży kuchennych Global to rok 1985 roku. Od samego początku zdobyły dużą popularność w Japonii, a w Europie zadebiutowały w roku 1988. Podczas premiery na targach Ambiente zaprezentowano 12 modeli noży. W owym czasie nikt nie produkował jeszcze noży wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Firma Yoshikin okazała się w tej dziedzinie pionierem i wkrótce znalazła licznych naśladowców.

NEWSLETTER
@