Nowoczesny zegar ścienny Sonar 46 cm CalleaDesign kolor aluminium

Kod produktu: 10-134-2
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 714,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nowoczesny zegar ścienny Sonar 46 cm CalleaDesign kolor aluminium. Na tarczy zegara brak jest oznakowań godzin, co nie przeszkadza w odczytaniu prawidłowej godziny. Wskazówki są na tyle duże i czytelne, że odczytanie czasu jest intuicyjne i może być z dużej odległości. Duża średnica zegara - 46 cm sprawia, że zegar potrzebuje dużo wolnej przestrzeni dookoła, powinien być umieszczony w dużym pomieszczeniu na dużej, reprezentatywnej ścianie. Delikatne, zaokrąglone linie dookoła wskazówek, zarówno wypukłe jak i wklęsłe, podkreślają nowoczesny styl zegara.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny. Zegary CalleaDesign wykonane są z drewna i malowanego mdf'u, w zależności od wersji kolorystycznych. MDF (płyta pilśniowa o średniej gęstości) to pochodna drewna, którą można kształtować i malować. Ostateczny efekt estetyczny materiału jest całkowicie zależny od obróbki, której jest poddawany. Wykończenia esencji drzewnych mają otwarte pory, aby podkreślić prawdziwe cechy słojów (dotyczy zegarów z elementami drewnianymi).

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią.

Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Zegary ścienne CalleaDesign są wyposażone w mechanizmy produkcji niemieckiej. Do każdego modelu przypisany jest mechanizm oparty na charakterystyce tarczy i ciężarze wskazówek. Działanie jest zasilane baterią AA i jest całkowicie bezgłośne. Wszystkie mechanizmy są testowane w laboratorium podczas kontroli jakości.

Wskazówki wykonane są z aluminium. W opakowaniu znajduje się bateria AA doskonałej jakości do działania mechanizmu. W zestawie znajduje się również kołek rozporowy do bezpiecznego montażu na ścianie. Opakowanie jest funkcjonalne i eleganckie. Dlatego wskazane i odpowiednie jest, aby zegar był prezentem.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Średnica: 46 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Mechanizm wyprodukowany w Niemczech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nowoczesny zegar ścienny Sonar 46 cm CalleaDesign kolor aluminium

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@