Młynek ręczny do kawy Leopold Vienna

Kod produktu: LV01542
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 162,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek ręczny do kawy Leopold Vienna. Nie ma nic lepszego niż świeżo zmielona kawa, bezpośrednio przed zaparzeniem. Bądź staroświecki i zmiel ziarna kawy w tym młynku do kawy z korbką od Leopold Vienna! Następnie zaparz kawę za pomocą jednego z naszych ekspresów do kawy - kawiarek do espresso.

Użycie młynka jest niezwykle proste, wystarczy napełnić go ziarnami kawy, następnie przekręcić kilkukrotnie korbkę i gotowe! Świeżo zmielona kawa jest gotowa do użycia w dowolny sposób, na przykład w French Press lub kawiarce. Młynek z korbką wykonany jest ze stali nierdzewnej o matowym wykończeniu i drewnianym elementem ozdobnym. Młynek wyposażony w ceramiczny mechanizm mielący, który jest bardzo precyzyjny i mieli kawę na najdrobniejsze cząstki, dzięki czemu można uzyskać niepowtarzalne walory smakowe espresso.

  • Wysokość: 19,2 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Głębokość: 14,9 cm
  • Waga: 382 g
  • Materiał: stal nierdzewna, mechanizm ceramiczny
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek ręczny do kawy Leopold Vienna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka stworzona w Wiedniu przez Leopolda Hubingera z założeniem wysokiej jakości, stalowych akcesoriów do kawy, herbaty i wina. Proste w formie, eleganckie dla szefów kuchni w luksusowej rezydencji. Bez zbędnych kolorów i fikuśnych form – tylko prostota i klasa niczym prostu z klubu dla dżentelmenów.

NEWSLETTER
@