Młynek drewniany do soli 14 cm Peugeot Royan

Kod produktu: PG-33897
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 7 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 259,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek drewniany do soli 14 cm Peugeot Royan jest przykładem niezwykłej elegancji. Delikatny, metaliczny szary kolor tego drewnianego młynka do soli dobrze współgra z blaskiem stali nierdzewnej, aby tworzyć obiekt tak piękny, jak funkcjonalny.

Młynek do soli Peugeot Royan to instrument pełen prostoty i elegancji. Jego drewno zostało delikatnie i drobno metalizowane w szarym odcieniu. Słoje drewna są przez to mocno wzmocnione. Korpus ręcznego młynka do soli ma lśniący pierścień ze stali nierdzewnej, aby uzyskać piękny efekt głębi i kontrastu. Pokrętło ze stali nierdzewnej służy do regulacji mielenia soli: dokręć pokrętło, aby uzyskać bardzo drobną sól i poluzuj do grubszego mielenia. Jak wszystkie młynki, jest wyposażony w mechanizm Peugeot, który jest objęty dożywotnią gwarancją. Połącz młynek do soli z młynkiem pieprzowym Royan, aby stworzyć idealną parę.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 14 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek drewniany do soli 14 cm Peugeot Royan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@