Młynek drewniany do pieprzu 14 cm Peugeot Royan

Kod produktu: PG-33880
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 259,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek drewniany do pieprzu 14 cm Peugeot Royan. Bukowy młynek do pieprzu marki Peugeot ma pierścień ze stali nierdzewnej. Bardzo piękny przedmiot, który wniesie do Twojego stołu elegancję i naturalny styl.

Jego delikatnie metaliczny, szary kolor, podkreśla słoje drewna bukowego, dając bardzo naturalny efekt. Jego satynowa powierzchnia jest wzmocniona jasnym pierścieniem ze stali nierdzewnej i pokrętłem przypominającym o świecie produktów Peugeot. Młynek do pieprzu z drewna i stali nierdzewnej jest wyposażony w pokrętło do regulacji poziomu mielenia umieszczone na głowicy, aby dostosować ziarno do wymaganego rozmiaru. Wkręć pokrętło mocniej, aby uzyskać bardziej, drobno zmielony pieprz.

Mechanizm ręcznego młynka do pieprzu Royan nadaje się, podobnie jak wszystkie młynki pieprzowe Peugeot, do pieprzu czarnego, białego i zielonego, nasion kolendry i różowego pieprzu, pod warunkiem, że są zmieszane z pieprzem (maksymalnie 15% różowego pieprzu).

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 14 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek drewniany do pieprzu 14 cm Peugeot Royan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@