Młynek do soli z drewna wiśniowego Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm

Kod produktu: PG-34986
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 263,12 zł 299,00
Promocja obowiązuje do: 2020-07-12
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do soli z drewna wiśniowego Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm. Flagowy model kolekcji Peugeot - Paris, ma teraz nowy wygląd i zmodernizowaną konstrukcję, pokrytą szlachetnym drewnem - wiśniowym. Młynek Paris Icône o wysokości 22 cm to wyjątkowy przedmiot, który zapiera dech w piersiach i podkreśla piękno stołu.

Seria Paris Icone jest doskonałym ucieleśnieniem całej wiedzy Peugeota. Młynek z drewna wiśniowego Paris Icône jest ulepszeniem charakterystycznego modelu Peugeot, paryskiego młynka, który odświeża ten projekt. Jego zatyczka ze stali nierdzewnej kryje wyjątkowo łatwy system uzupełniania. Jego obudowa, stworzona z drewna wiśniowego, nadaje mu wyjątkowo indywidualną elegancję. Młynek Paris Icône oferuje nie tylko wyjątkowe piękno, ponieważ jest wyposażony w stalowy mechanizm mielący, na który prodycent zapewnia dożywotnią gwarancję, a także opatentowany system kontroli mielenia u'Select. Kultowy, ręczny młynek, który jest tak stylowy, jak funkcjonalny.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych grudek, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno wiśniowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 22 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@