Młynek do soli 30 cm, drewno wiśniowe Peugeot Paris Icone U'Select

Kod produktu: PG-35358
  opinie: 0
CENA: 324,72 zł 369,00
Promocja obowiązuje do: 2020-07-12
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Młynek do soli 30 cm, drewno wiśniowe Peugeot Paris Icone U'Select odzwierciedla dwustuletnie doświadczenie marki Peugeot. Ten ręczny młynek, odtwarza kształt paryskiego modelu z 1987 roku w zmodernizowanej wersji.

Stworzony przez Peugeota w 1987 roku młynek Paris jest archetypowym produktem. Paris Icône o wysokości 30 cm jest ulepszoną wersją tego młynka. Korpus młynka, elegancko ubrany w szlachetne drewno wiśniowe, jest wzmocniony polerowanym kubkiem ze stali nierdzewnej. Ten nietypowy klosz, kryje prosty system napełniania z lejkiem umieszczonym wewnątrz. Ręczny młynek do soli jest wyposażony w opatentowany system kontroli poziomu mielenia u'Select, służący do precyzyjnej regulacji wielkości rozdrabniania soli. Ten imponujący przedmiot jest wyposażony w stalowy mechanizm Peugeot, który posiada dożywotnią gwarancję. Musisz go mieć w swojej kuchni i na swoim stole.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych grudek, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno wiśniowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 30 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@