Młynek do soli 18 cm Peugeot Royan drewniany

Kod produktu: PG-34511
  opinie: 0
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 157,52 zł 179,00
Promocja obowiązuje do: 2020-01-26
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do soli 18 cm Peugeot Royan drewniany to wzór elegancji. Delikatny, metaliczny szary kolor tego drewnianego młynka do soli dobrze współgra z blaskiem stali nierdzewnej, aby tworzyć obiekt tak piękny, jak funkcjonalny.

Peugeot Royan cechuje się szczególną elegancją i wyrafinowaniem. Błyszczący pierścień ze stali nierdzewnej wzmacnia delikatny, metaliczny, szary odcień. Młynek Royan jest wzmocniony gałką ze stali nierdzewnej z wygrawerowanym symbolem Peugeot Lion. To pokrętło służy do kontrolowania poziomu mielenia: im bardziej jest rozluźniony, tym grubszy jest grind. Wyposażony w mechanizm Peugeot, który jest objęty dożywotnią gwarancją. Młynek do soli Royan będzie wyglądał ładnie na stole i doda mu nowoczesny akcent.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 18 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@