Młynek do siemienia lnianego i sezamu Peugeot Isen

Kod produktu: PG-34535
  opinie: 0
Dostępna ilość: 10 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 219,12 zł 249,00
Promocja obowiązuje do: 2020-01-26
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Ręczny młynek do siemienia lnianego i sezamu Peugeot Isen z drewna i stali nierdzewnej. Isen jest pierwszym młynkiem do lnu Peugeot. Ten wysokowydajny młynek z mechanizmem opracowanym specjalnie do mielenia nasion lnu, będzie niezwykle cenny dla tych, którzy są zaangażowani w tworzenie zdrowej żywności.

Nasiona lnu są rozpoznawane jako pożywienie z uwagi na ich korzyści zdrowotne. Aby skorzystać z tych nasion, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to je zmielić - ich zewnętrzna skorupka nie jest wchłaniana przez nasze ciało - i powinno to być zrobione bezpośrednio przed ich użyciem, aby uniknąć stęchlizny!

Młynek lniany Peugeot to prawdziwa innowacja. Mechanizm tego młynka został specjalnie zaprojektowany do mielenia nasion - jest odpowiedni dla ich konsystencji i twardości. Mechanizm można całkowicie usunąć w celu szybkiego, dokładnego oczyszczenia. Jego konstrukcja, łącząca stal nierdzewną i drewno (z lasów Franche-Comté) czyni go wspaniałym narzędziem kuchennym. Młynek jest wyposażony w łyżkę pomiarową (5 gram) ze stali nierdzewnej i szczotkę do czyszczenia. Posyp świeżo zmielonymi nasionami lnu swoją zupę.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 13 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@