Młynek do pieprzu Timut 18 cm Peugeot Nancy akrylowy

Kod produktu: PG-34122

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Akrylowe młynki do soli i pieprzu

Opis produktu

Akrylowy młynek do pieprzu o wysokości 18cm. Zakrzywione kształty i pełna przejrzystość pozwalająca odgadnąć specjalny smak pieprzu Timut i jego obietnicę świeżości, Peugeot przedstawia młynek do pieprzu Nancy o wysokości 18 cm.

Przejrzysta prezentacja odkrywa szczególny, charakterystyczny smak pieprzu Timut. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, obfitym zakrzywionym kształtom i pełnej przejrzystości, młynek do pieprzu Timut Peugeot 18 cm jest doskonałą okazją do odkrycia tej przyprawy pochodzącej z Nepalu. Jego cytrusowy smak i świeżość są idealnym akompaniamentem do wszystkich potraw z ryb. Pokrętło regulacji na górze młynka służy do precyzyjnej regulacji mielenia i uzyskania świeżo zmielonego pieprzu Timut.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie tradycyjnego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.

2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni

3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl
  • Mechanizm: tradycyjny, stalowy
  • Wysokość: 18 cm
  • Średnica: 5,5 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
NEWSLETTER
@