Młynek akrylowy do mokrej soli morskiej 14 cm Peugeot Oslo

Kod produktu: PG-34573
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek akrylowy do mokrej soli morskiej 14 cm Peugeot Oslo. Jasna, przewiewna konstrukcja oferuje wspaniałe efekty materiałowe i nadaje nowoczesny styl Twojemu stołowi i kuchni.

Młynek Oslo łączy w sobie przejrzystość akrylu i oferuje wspaniały, lekki, nowoczesny design. Jej przezroczysta obudowa podkreśla naturalny blask kryjących się w nim kryształów soli. Pokrętło pozwala wyregulować mielenie soli (im mocniej pokrętło wkręcone, tym delikatniej zmielona sól). Jest wyposażony w mechanizm mielący sól Peugeot, który jest objęty dożywotnią gwarancją.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna
  • Wysokość: 14 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek akrylowy do mokrej soli morskiej 14 cm Peugeot Oslo

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  30-07-2020   Grzegorz K.

Jedyny, jaki znalazłem w sklepach, młynek do tak specyficznej soli jaką jest morka sól morska. W rzeczywistości jest to całkowicie inna substancja od tej jaką zwykle używamy w kuchni. Mechanizm mielący musi to uwzględniać, czyli wilgotność. Ten młynek sprawdza się w tym zadaniu doskonale, widać, że Peugeot produkuje wiele różnych, specjalistycznych młynków i robi to zapewne bardzo dobrze. Gorąco polecam młynki od Peugeot!!!


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@