Młynek do mokrej soli morskiej Oleron Peugeot akryl / drewno bukowe

Kod produktu: PG-29920
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 219,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do mokrej soli morskiej Oleron Peugeot akryl / drewno bukowe. Kryształy soli widoczne przez jego poskręcaną, przezroczystą obudowę będą łaskotać twoje kubki smakowe.

Wyspa d'Oléron słynie z dzikiej przyrody, otwartych przestrzeni i soli. Nazwa, która wywołuje tak wiele, inspirując Peugeota do stworzenia tego młynka solnego. Konstrukcja młynka solnego Peugeot Oléron łączy w sobie przejrzystość akrylu i miękkości drewna, aby zapewnić wspaniały, lekki design. Pozwala nam zobaczyć kryształki soli, aby ich piękno mogło pobudzić nasze zmysły. Pokrętło służy do dostosowania wielkości mielenia soli. Podobnie jak w przypadku wszystkich młynów Peugeot, stalowy mechanizm mielący ma dożywotnią gwarancję.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie tradycyjnego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: akryl, drewno bukowe
  • Mechanizm: tradycyjny, stalowy
  • Wysokość: 14 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do mokrej soli morskiej Oleron Peugeot akryl / drewno bukowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@