Młynek do pieprzu Hostellerie 1953 Peugeot 22 cm, drewno bukowe

Kod produktu: PG-806-1
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 179,00 zł
ILOŚĆ: -+

Drewniany, ręczny młynek do pieprzu Hostellerie 1953 Peugeot 22 cm. Miłośniku pysznego i autentycznego jedzenia, ten młynek z drewna bukowego w naturalnym jego kolorze, jest stworzony dla Ciebie. Ręczny młynek to prawdzimy klasyk, którego można znaleźć w kuchniach największych szefów kuchni. Historyczny model pierwotnie stworzony w 1953 roku, jest w dalszym ciągu szeroko cenionym wśród szefów kuchni na całym świecie. Dostępny tylko w wersji do pieprzu.

Jest uznawany za wyjątkowe narzędzie kuchenne. Wspaniały kawałek drewna bukowego został opracowany, aby zapewnić doskonałą precyzję i nienaganne piękno. Jego smukła sylwetka (22 cm wysokości) nadaje mu naturalnej elegancji. Wystarczy obrócić pokrętło na górze, aby dostosować grubość mielonego pieprzu z bardzo grubego na drobny. Podobnie jak w przypadku wszystkich młynków Peugeot, stalowy mechanizm mielący ma dożywotnią gwarancję.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie tradycyjnego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję.
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni.
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno bukowe
  • Mechanizm: stalowy
  • Wysokość: 22 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek do pieprzu Hostellerie 1953 Peugeot 22 cm, drewno bukowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@