Młynek do pieprzu, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm

Kod produktu: PG-34979
  opinie: 0
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 263,12 zł 299,00
Promocja obowiązuje do: 2020-07-19
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Młynek do pieprzu, drewno wiśniowe, Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm. Wyjątkowe wcielenie całej wiedzy marki Peugeot. Charakterystyczny kształt, szlachetne drewno i funkcja lejka do napełniania sprawiają, że młynek jest łatwy w użyciu.

Model Paris łatwo rozpoznać. Stworzony w 1987 roku, jest obecnie archetypowym młynkiem kuchennym. Młynek do pieprzu Paris Icône o wysokości 22 cm jest ulepszoną wersją tego emblematycznego młynka. Współczesne linie, wzbogacone o polerowane wykończenie ze stali nierdzewnej, zakrywające system łatwego napełniania, młynek do pieprzu Paris Icône jest tak samo piękny, jak funkcjonalny. Ten drewniany młynek ręczny jest wyposażony w opatentowany system kontroli mielenia u'Select, który pozwala łatwo i precyzyjnie dopasować poziom mielenia pieprzu. Mechanizm stalowy ma dożywotnią gwarancję

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych ziarenek pieprzu, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat uwalniany z przyprawy.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno wiśniowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 22 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@